Reha Medin Emlak Hizmetleri

Siz de Reha Medin Ailesine Katılın

Aday formunu doldurun sizinle iletişime geçelim.

ADAY BİLGİ FORMU

Artık tek başınıza değilsiniz;
Reha Medin Emlak Hizmetleri

Seçimlerinizde doğru noktayı bulmanıza ve bölgesel korunmanıza,
Kendi işiniz, düşük ve rasyonel yatırım, hemde tecrübe edinmiş konularda en az risk,
Yenilenme ve gelişmelerden hızlı haberdar olma, faydalanma imkanı,
Hızlı büyüme ve Pazar payını arttırma,
Piyasa kredibilitesine sahip olma,
Düşük giderlerle etkin reklam,
Ücretsiz hukuk desteği,
Proje ve portföy desteği,
Online eğitim ve sertifikalı Eğitim desteği,
Gerekli altyapı ve sanal dünya'da yaygınlık desteği,
Müşteri bağlılığı ve markaya güven,

OFİS FRANCHISE MODELİ

Bir Reha Medin Ofisi açarak 30 yıllık tecrübeye sahip oluyorsunuz. Size verdiğimiz eğitim, eleman, portföy ve hukuki desteğin yanı sıra ofisinizin adına, kontrolü tamamen sizde olan bir web sitesi, e-mail adresleri ve daha bir çok avantajları içeren teknolojik destekle sizin her zaman arkanızda olan ama işinizle aranıza girmeyen bir iş ortaklığı kurmuş oluyorsunuz.

Detaylı Bilgi

DİJİTAL FRANCHİSE MODELİ

İşini bilen gayrimenkulcülere, yeni mezunlara ve tüm çok az yatırımla kendi işini kurmak isteyenlere Türkiye’de en hızlı kurumsallaşan sektörde başlangıç fırsatı. Ofis olmadan, çalışma saati olmadan, dilediğiniz yerde, dilediğiniz zamanda çalışabileceğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz anda kullanabileceğiniz bölge müdürlükleri ofis desteği ile hazırlanmış bir sistem.

Detaylı Bilgi

EĞİTİM DESTEĞİ

Emlak Franchising Sisteminde "Eğitim" ve "Danışmanlık; REHA MEDİN, Franchise Ofis’ lerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılama felsefesiyle yola çıkarak, sürekli eğitim seminerleri düzenlemekte ve Genel merkez uzman kadrosuyla birikimlerini ve tecrübesini temsilcilikleriyle paylaşmaktadır.

Detaylı Bilgi

İNSAN KAYNAKLARI DESTEĞİ

Reha Medin İnsan Kaynakları konusunda hizmet veren en güncel internet siteleri ile yaptığı anlaşmalar ile bu üyeliklerden sizleri de faydalandırarak elaman alımınız konusunda destek veriyor. Ayrıca kendi internet sayfası insan kaynakları bölümüne gelen tüm başvuruları da sizinle paylaşıyor.

Detaylı Bilgi

PORTFÖY DESTEĞİ

Reha Medin bir çok proje satış anlaşmaları yapmış ve halen yapmaktadır. İlkesi gereği bu projelerin anlaşmalarından doğan portföylerin satışını bölgede bulunan franchisee üzerinden yapmaktadır.

Detaylı Bilgi

TECRÜBE DESTEĞİ

Proje danışmanlığı, Emlak pazarlama, Emlak Finansmanı, Değerleme, Portföy yönetimi, Fizibilite, Emlak geliştirme danışmanlığı, Pazar araştırmaları, Yurt dışı emlak pazarlama organizasyonu

Detaylı Bilgi

REHA MEDİN OLMAK

1985 yılında kurulduğundan itibaren hep adı başarı ile anılmış olan Reha Medin Emlak Hizmetleri markasını taşımak size tüm anlaşmalarınızda destek olacaktır. Markanızın gücü size prestij sağlarken tecrübesi de size gayrimenkul sektörünün her alanında danışabileceğiniz bir merkez firma avantajı sağlayacak. Reha Medinin yaptığı her reklam, yaptığı her proje anlaşması diğer franchiseelerin astığı her ilan sizinde reklamınız olacaktır. Tabelanızda ve kartvizitinizde taşıdığınız logo size tanınırlık, ticari itibar ve ticari güvenirlilik kazandıracaktır.

Detaylı Bilgi