Reha Medin Emlak Hizmetleri

Emlak Franchising Sisteminde Eğitim ve Danışmanlık

İstanbul

Emlak Franchising Sisteminde Eğitim ve Danışmanlık

REHA MEDİN, Franchise Ofis’ lerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılama felsefesiyle yola çıkarak, sürekli eğitim seminerleri düzenlemekte ve Genel merkez uzman kadrosuyla birikimlerini ve tecrübesini temsilcilikleriyle paylaşmaktadır.

Reha Medin ailesine katılan girişimciler gerçekleştirilen eğitim seminerleri ile gerek duyacakları her türlü bilgiyle donatılırlar. Böylece profesyonel danışmanlar olarak, edindikleri bilgi ve beceriler ile müşterilerine daha iyi hizmet sunma imkânına sahip olurlar.

Reha Medin Temel-1 eğitimleri tam zamanlı olarak verilmekte olup; Emlak franchising sistemi, global ve ulusal emlak pazarı, gayrimenkul pazarlama ve satışı, satıcı analiz yöntemleri, alıcı analizi ve sorgulama yöntemleri, satıcıya fiyat indirme, alıcıya fiyat arttırma teknikleri, kapanış yöntemleri, müşteriyi ofise getirme teknikleri, kaparo alma yöntemleri, reel portföy oluşturma prensipleri, sözleşme alma teknikleri, vücut dili programlaması, emlak hukuku, tapu bilgisi, imar mevzuatı, proje pazarlama, yabancıya satış, ekspertiz (konut, ticari bina, arsa/arazi) konularını içermekte olup, alınan eğitim bir müşteri temsilcisinin işe başladığı ilk günden itibaren ne yapacağını ve nasıl bir danışmanlık verebileceğini bilen bir anlayışla farkındalık yaratır.

Ofis sahibi, girişimciye sunulan danışmanlık hizmeti ise 3'er aylık programlar şeklinde verilmektedir. Ofis bölgesine ait çalışma alanındaki satıcı ve alıcı profilleri, il ve ilçe belediyelerince öngörülmüş 5-10 yıllık imar planı uygulamaları, bölgenin frekans sayısı, bölgenin standart daire tanımının oluşturulması, sokak m2 birim fiyatlarının sistematik olarak tespiti, bölge müteahhitler ile çalışma şekilleri ve daha birçok önemli konuları içermektedir. Bu şekilde emlak danışmanlık eğitimi alan bir ofis sağlam temelli bir sistem oluşturabilir. Bütün çalışma, plan ve programlarını daha en başından bir daha geriye dönme ihtiyacı duymadan hazırlayabilir.

Reha Medin Temel-1 eğitimi sayesinde işin teorik kısmını tüm detaylarıyla alan broker ve müşteri temsilcileri, danışmanlık hizmeti sayesinde teoride öğrendiklerini pratikte uygulama imkânı bulabilmektedirler. Bu sayede ofisin tüm ekibi kısa sürede birçok konuda hâkimiyet sağlayarak sektörde rekabet eder hale gelebilmektedir.

Reha Medin Emlak Hizmetleri, Ofis ve danışmanları tamamen bilgisayar ortamında çalıştıklarından, temsilcilere bilişim eğitimi de verilmektedir. Her biri alanında uzman olan eğitimcilerin verdiği seminerlere verimlilik açısından azami 10-15 kişilik gruplar alınmaktadır. Temsilcilerin yanı sıra çalışanlarının da yararlanabildiği eğitim seminerlerinin sonunda katılımcılara "EMLAK PAZARLAMA EĞİTİM" sertifikası verilir.Detaylı Bilgi İçin

Bizimle her türlü konuda iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.