Reha Medin Emlak Hizmetleri

Kurucumuz

İstanbul

Kurucumuz

1985 yılında gayrimenkul sektörüne giriş yapan Reha Medin; vizyonu, organizasyon yeteneği ve çalışkanlığı ile kısa sürede sektörün öncülerinden biri olarak kendisini kabul ettirmiştir.

Reha Medin; Emlak Hizmetleri ve Danışmanları Derneği (Yön. Krl. Başkanlığı) , Toplu Konut Yapımcıları Derneği TOKYAD  (ikinci başkanlığı) gibi organizasyonlarda yer alarak sektörün çağdaşlaşmasına önemli katkılar sağlamıştır. Buna bağlı olarak; TRT, İSTANBUL TV, TGRT, BBC Radyo Forena x, Radyo D kanallarında sektörle ilgili programlarda yapımcı ve sunuculuk, Milliyet Gazetesi ile SABAH grubuna ait Status Estate Gayrimenkul Yatırım Dergisi'nin Yayın Kurulu Başkanlığı ve İntermedya Yayıncılığa ait 'Ev & Arsa Marketing Dergisi' Yayın ve Danışma Kurulu Başkanlığı yaparak da sektöre bağlı tüm halkaların bilinçlenmesini ve standartların oluşturulmasına çalışmıştır.

Bir Türk emlak markasını Amerika ve Almanya'ya satan ilk kişi olarak uluslararası görüşünü de ortaya koymuştur.

2005 yılında aramızdan ayrılan kurucusunun öngörüleri çerçevesinde Reha Medin Emlak Hizmetleri sektördeki lider firmalarında konumunu korumuş ve giderek daha büyüyen franchise ve acente organizasyonu ile küresel bir oyuncu olmak yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.Detaylı Bilgi İçin

Bizimle her türlü konuda iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.