Reha Medin Emlak Hizmetleri

Reha Medin Olmak

İstanbul

Reha Medin Olmak

Marka

1985 yılında kurulduğundan itibaren hep adı başarı ile anılmış olan Reha Medin Emlak Hizmetleri markasını taşımak size tüm anlaşmalarınızda destek olacaktır. Markanızın gücü size prestij sağlarken tecrübesi de size gayrimenkul sektörünün her alanında danışabileceğiniz bir merkez firma avantajı sağlayacak. Reha Medinin yaptığı her reklam, yaptığı her proje anlaşması diğer franchiseelerin astığı her ilan sizinde reklamınız olacaktır. Tabelanızda ve kartvizitinizde taşıdığınız logo size tanınırlık, ticari itibar ve ticari güvenirlilik kazandıracaktır.

Gayrimenkul ticaretine aracılık yapmak sanıldığı ve uygulandığının aksine ciddi bir eğitim ve yatırım bilgisi gerektirir. Gayrimenkul tüm dünyada bir yatırım aracıdır ve sizin bu sektörde yapacağınız işlemler bir yatırım danışmanlığıdır. Doğru eğitim, doğru bilgiler ve doğru yönlendirmelerle bu sektörde başarı ve süreklilik gelir.

İşte tam bu noktada, size 1985 yılından itibaren sektörde olan ve içinde bulunduğumuz günlere kadar gelişen sektöre ayak uydurarak büyüyen Reha Medin Gayrimenkul gelişmiş franchise seçenekleri ile destek olacaktır.

Bunu yaparken konusunda uzman hukukçuları, mali müşavirleri, eğitimcileri ve sektörde uzman kadrosu ile gerçek franchise sistemi ile her an yanınızda oluyor.

Kendi İşiniz

Size kimsenin karışamayacağı bir işin sahibi olacaksınız ama yalnız olmayacaksınız. Biz size sektörle ilgili eğitimleri vereceğiz, işinizi yaparken size karışmayacağız ama her zaman bileceksiniz ki her türlü sorununuzda arkanızda olan 28 yıllık bir firma var.

Sınırsızlık

Sizin bölgenizi koruyoruz ama sizi dünyaya açıyoruz.

Bölge koruması ile sizin sahip olduğunuz bölge içerisinde yeni bir franchise tahsis etmiyoruz. Ama size Türkiye ve yurt dışında Reha Medinin olduğu her yer sizin bölgeniz. Sayısız portföye ulaşmak sizin için çok kolay ayrıca yapmak istediğiniz satış ister ev, ister otel, ister arsa isterse yurt dışı projesi olsun. Tecrübe ve bilgi eksikliğiniz varsa bu konudaki uzman arkadaşlarımız size destek verecektir. Gayrimenkul sektörünün herhangi bir dalında branşlaşmak isterseniz bu eğitimleri de bizden alabilirsiniz.

Neden Reha Medin olmalıyım?

  • Reha Medin” isim hakkı almak isteyen yatırımcı, piyasada ticari adı ve markası tanınmış ve başarılı olmuş bir kurumun hizmet anlayış ve yöntemleriyle işe başlar.
  • Reha medin” tabelası sayesinde tek başına işini kurmak isteyen yatırımcıya göre pazardaki yerini daha kolay ve çok daha kısa zamanda alır.
  • Reha Medin” sistemi, franchise alan pazara girmeden çok önce denenmiş ve başarılı olmuştur.
  • Reha Medin”i adından, markasından, logosu, renkleri veya başarısından dolayı tanıyan müşteriler, sunulan hizmetin tutarlı ve güvenilir olacağından emin oldukları için bu tabelayı gördüklerinde sorgulamadan tercih ederler.
  • Reha Medin” isim hakkı alma nedenlerinin başında ana firmanın tanınmış, belirli bir kalite standardını tutturmuş ve hazır müşteri potansiyelinin bulunması gelmektedir.
  • Reha Medin” isim hakkı alan franchisee, işlem yapabilmeyi Reha Medin’in müşteri potansiyelinden dolayı bir anlamda garantilemiş olur.
  • Reha Medin Genel Müdürlüğü işin kurulması için gerekli maliyetleri hesaplar, franchise alana finansman bulmasında yardımcı olur, bankalarla anlaşarak düşük faiz oranları içeren kredi olanağı sağlar.
  • İş başarısızlıklarının % 90’ından fazlası yetersiz yönetimden kaynaklanmaktadır. Bunu aşmış olan “Reha Medin” markası franchise alan yatırımcılarına yönetsel eğitim, sürekli rehberlik, test edilmiş pazarlama programları desteği sağlar.
  • Franchise alan, “Reha Medin” organizasyonunun 30 yıllık know-how’ını alır ve güçlü bir sistemin parçası olur.
  • Franchise alan, faaliyetlerini sürdürürken karşılaştığı problemleri gerek Reha Medin Genel Müdürlüğü gerekse ağındaki diğer franchise alanlarla formal ve informal yollarla paylaşabilir ve tecrübelerinden faydalanabilir.


Detaylı Bilgi İçin

Bizimle her türlü konuda iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.